Combat Arms

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Combat Arms to bardzo grywalna strzelanka typu FPS oparta o system mikropłatności, bardzo zbliżona do popularnej gry Call of Duty. Gra jest do pobrania za darmo.

Combat Arms to gra typu MMOFPS, czyli wieloosobowa strzelanina. Akcja gry toczy się w czasach współczesnych dzięki temu mamy do wyboru sporo broni naszych czasów. Podczas gry zarabiamy wirtualną gotówkę, którą możemy wydać no nowe bronie lub nowe elementy garderoby naszego żołnierza. Niestety bronie w grze wykupujemy tylko na określony czas, nie na stałe.

Gra jest oparta o system mikrotransakcji – czyli możemy grać za darmo, ale jeśli nam się spieszy i nie chce mozolnie zbierać wirtualnej gotówki, możemy zapłacić za dane itemy prawdziwą kasą.

Gra oferuje wiele trybów zabawy. Są takie tryby jak: deathmatch, team deathmatch, rozbrajanie bomby (znane z CS), tryby kooperacji, gdzie odpieramy hordy zombie oraz inny podobny tryb, gdzie część graczy staje się zombie i zaraża innych. Trybów gry jest jeszcze więcej niż tu opisałem 🙂

Grafika i grywalność gry jest wysoka, mnie osobiście gra przyciągnęła na długie godziny. Gra do pobrania jest stąd, wcześniej trzeba założyć specjalne konto.

Gameplay:


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |