Command & Conquer: Tiberian Sun za darmo

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

W grze na weekend tym razem polecamy strategię czasu rzeczywistego Command & Conquer: Tiberian Sun. Jej „stan darmowy” zawdzięczamy firmie EA.

Command & Conquer: Tiberian Sun, niegdyś produkt komercyjny dziś jest całkowicie bezpłatnym RTSem. Gra w swoich latach kultowa może nieco odstraszać starą oprawą graficzną, jednak jeśli damy jej szansę, wciągnie na wiele długich godzin. Na zachętę poniższy gameplay:


Gra w angielskiej wersji językowej do pobrania jest TUTAJ.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

PartnerzyO blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |