Gadu Gadu sprzedany. Co dalej?

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

gg

Pamiętacie charakterystyczne żółte słoneczko oraz dźwięk przychodzącej wiadomości z GG? Ja pamiętam to doskonale. No więc… Gadu-Gadu jako komunikator został właśnie sprzedany firmie o nazwie Xevin Consulting Limited. Co to oznacza dla użytkowników?

Generalnie nie do końca wiadomo. Z informacji, które można znaleźć w sieci wynika, że jeśli do 15 listopada 2015 nie odinstalujecie aplikacji, wtedy zawrzecie nową umowę licencją już z nowym właścicielem.

Dalszy los i plany na rozwój aplikacji nie są mi znane. Z moich obserwacji natomiast mogę wywnioskować, że obecnie nie zanosi się na zamknięcie usługi. Aczkolwiek to w jaki sposób nowy właściciel chce ją rozwijać lub zmieniać, tego póki co mogę się jedynie domyślać.

Korzystacie z Gadu-Gadu lub innych tego typu aplikacji? Czy może już całkiem przeszliście na Messengera od Facebooka? 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

PartnerzyO blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |