Jak nagrywać gameplay’ie i je streamować?

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Dziś odpowiemy sobie na pytanie w jaki sposób można streamować na żywo np. naszą grę. Powiemy sobie również w jaki sposób wykorzystać ten sam program do zwykłego nagrywania gameplay’iów w ramach alternatywy do Frapsa.

Panie i Panowie, przedstawiam Wam całkowicie darmowy program Open Broadcaster Software, w skrócie OBS. Program ten potrafi tak jak wspomniałem na początku zarówno streamować live np. na Twitch.tv jak również radzi sobie całkiem dobrze jako darmowa alternatywa dla programu Fraps. Szczegóły przedstawiam Wam na poniższym wideoporadniku. Miłego oglądania!


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |