Rainbow Six Siege – Grywam sobie #33

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Kolejny wpis z serii Grywam sobie. Tym razem na warsztat wziąłem bardzo dobrą i coraz popularniejszą (choć jest już trochę czasu na rynku) grę Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Ponieważ UbiSoft generalnie olał marketing dla tej gry, gracze sami próbują ją popularyzować. W tym i ja.

Zawsze sceptycznie jestem nastawiony do gier UbiSoftu przede wszystkim ze względu na ich politykę drogich i mało dających DLC. Stąd gdy pierwszy raz usłyszałem o Rainbow Six Siege specjalnie się tą grą nie zainteresowałem. Mój punkt widzenia zmienił dopiero jeden z moich widzów na YouTube, który przekonał mnie, że dla tej gry UbiSoft oferuje znacznie więcej. I rzeczywiście tak jest.

Cała dodatkowa zawartość, w tym nowe mapy i operatorzy dostępni są za darmo. Można oczywiście też zapłacić, by mieć dostęp do pewnych rzeczy szybciej, ale nie ma to wpływu na rozgrywkę. Co ciekawe, wydawca cały czas wspiera grę i prowadzi dobrze opisaną i aktualną polską wersję strony tej gry, na którą warto co jakiś czas zaglądać. Znajdziecie ją tutaj.

Ale o co chodzi w samej grze? Najlepiej przedstawi Wam to poniższy materiał wideo. Miłego oglądania, i zachęcam do subskrypcji 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |