Trello po polsku? Twórcy szukają pomocników

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

trello

Całkiem niedawno odezwały się do mnie osoby odpowiedzialne za Trello, które poprosiły o pomoc w znalezieniu osób chętnych do pomocy przy tłumaczeniu usługi m.in. na język polski. Zainteresowani?

Trello to prosta usługa do zarządzania zadaniami, o której szerzej pisałem tutaj. Sam korzystam z tego narzędzia codziennie bo po pierwsze jest naprawdę fajne i intuicyjne, a po drugie ma funkcjonalną opcję darmową. Jeśli chcecie pomóc w rozwoju aplikacji, po prostu kieruję Was tutaj, gdzie zapoznacie się ze szczegółami.

Pewnie się zapytacie dlaczego tak znana firma jak ta odpowiedzialna za Trello postanowiła się skontaktować akurat ze mną? W mailu, w którym do mnie wysłali napisali, że znaleźli wspomniany przeze mnie artykuł o Trello i postanowili się skontaktować. Myślę, że nie jestem jedyny, który taką wiadomość otrzymał, nie mniej było mi bardzo miło, że ktoś zauważył moje wypociny.

Niestety jeśli szukasz zarobku, zawiedziesz się. Trello poszukuje osób, które pomogą bezpłatnie w formie wolontariatu. Jeśli Wam to nie przeszkadza i macie czas, spróbujcie swoich sił. Trello to narzędzie znane na całym świecie, zawsze to jakieś nowe doświadczenie 🙂

Aktualizacja 11.01.2016

Jeśli ktoś z Was chciałby omówić warunki współpracy przy tłumaczeniu Trello, może kontaktować się bezpośrednio po tym adresem e-mail: translations@trello.com


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

PartnerzyO blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |