Wywiad ze mną na Wisebears.pl :)

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Miło się robi, kiedy ktoś zauważa wysiłek, jaki wkłada się w tworzenie bloga. Nie sądziłem, że znajdzie się serwis, który będzie chciał przeprowadzić ze mną wywiad. A zrobił to Wisebears.pl na swoim blogu.

WiseBears to społeczność dzieląca się okazjami znalezionymi w sieci. Jeśli kogokolwiek z Was interesuje to, o czym ze mną rozmawiano, serdecznie zapraszam bezpośrednio na ich blog, a konkretniej tutaj (link wygasł). Wpis króciutki, ale co tutaj więcej wymyślać, czytajcie i dajcie znać co o tym myślicie 🙂

AKTUALIZACJA 15.04.2018
Niestety link już nie działa. Domyślam się tylko, że strona należy teraz do kogoś innego. No trudno się mówi 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2024 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |