Aktualizacja do Windows 10 – prosta i bez kombinacji

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Windows-10-Logo

To będzie krótki wpis. Dziś wiele serwisów opisuje jak rozwiązywać problemy z aktualizacją do Windows 10. A to Windows Update jej nie pobiera, a to nie ma na liście potrzebnych aktualizacji. Czy jest łatwiejszy sposób niż kombinowanie z linią poleceń? Jest!

By wymusić aktualizację do Windows 10 wystarczy pobrać oficjalny instalator Z TEGO MIEJSCA i… już. Instalator zapyta się, czy chcecie pobrać czysty obraz systemu czy wykonać jego aktualizację. Prosto i bez czekania. Można? Można 😉


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2024 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |