Brakuje kodów lub kody nie działają? Trainer pomoże!

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Czasami zdarza się, że mamy duży problem z ukończeniem jakiegoś poziomu gry i co gorsza do danej gry albo nie ma kodów, albo nie ma kodu na konkretną wymaganą przez nas opcję lub kody nie są zgodne z naszą wersją gry (np. niektóre patche mogą coś wyłączyć). Wtedy z pomocą przychodzą nam tzw. trainery, czyli nieoficjalne programy tworzone przez fanów służące do oszukiwania w grze. I tak oto można zmusić daną grę by włączyła nam nieśmiertelność lub nielimitowane surowce.

Trainery są właściwie nieograniczone. Kojarzycie grę Grand theft Auto: San Andreas? Do tej gry kodów nie brakuje, choć brakowało kodu, który blokowałby zegar misji. I tutaj z pomocą przychodzą trainery, które w większości takie opcje mają.

Trainery mają jedną podstawową wadę. Trudno je odróżnić od złośliwego oprogramowania. Ich konstrukcja sprawia, że nawet bezpieczne trainery są blokowane przez nasz program antywirusowy. Jeśli już musimy korzystać z trainera, starajmy się je pobierać z zaufanych źródeł. Przy pobieraniu weźcie pod uwagę fakt, że trainer najczęściej musi być zgodny z wersją gry jaką posiadacie (np. w przypadku jeśli instalowaliście patche)

Powodzenia!
Opracował: Filek


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2022 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |