Świetny polski kurs Blendera i to za darmochę – Blender tutorial

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

Blender to potężne narzędzie, w którym możemy stworzyć swoją własną grafikę 3D, animację czy nawet zmontować film. Z powodzeniem konkuruje z komercyjnymi programami tego typu, a co najważniejsze, jest całkowicie za darmo dostępny zarówno dla systemu Windows jak i Linux. Jego obsługa jest niestety dość skomplikowana na pierwszy rzut oka. Jednak od czego są poradniki?

Istnieje bowiem co takiego jak Polski Kurs Blendera (KLIK). Na stronie znajdziecie masę darmowych tutoriali po polsku, które stworzył i ciągle tworzy Pan Piotr Arłukowicz. Mnie osobiście zajęło miesiąc ukończenie wszystkich tutoriali z działu Podstawowe, a przecież są też inne działy.

Przejrzenie ich wszystkich dało mi jednak solidne podstawy do własnych eksperymentów. Udało mi się stworzyć kilka prostych animacji. Polecam Wam gorąco ten kurs, a jak czegoś nie będziecie rozumieć, pomogą panowie z forum tego kursu, serio! To pierwsze forum, na którym nie odsyłali mnie do „poszukaj sobie w Google”, tylko od razu nagrywali specjalnie dla mnie krótkie tutoriale jak i co zrobić. Jeśli chciał(a)byś na poważnie podziałać sobie w grafice 3D, gorąco polecam!

Z tego miejsca pragnę także podziękować Panu Piotrowi Arłukowiczowi oraz całej ekipie tego forum za pomoc i cierpliwość w wyjaśnianiu mi wielu kwestii związanych z Blenderem. Planuję wydać na YouTube serię krótkich animacji, a co z tego wyjdzie, czas pokaże 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi:

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |