Wiedźmin 3 może działać na znacznie słabszym sprzęcie

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

wiedzmin3

Wiedźmin 3: Dziki Gon to gra, która została zbudowana na dość elastycznym silniku REDengine 3. Dlaczego elastycznym? Bowiem można go dość mocno konfigurować i uruchomić na sprzęcie, którym w teorii nie spełnia minimalnych wymagań sprzętowych. Tak jest właśnie w przypadku Wiedźmina 3.

Poniżej film, który udowadnia, że da się odpalić Wiedźmina 3 na sprzęcie, który minimalnych wymagań sprzętowych nie spełnia. Zobaczcie:

Sprzęt z filmu, na którym uruchomiono grę był następujący:
Dual-core 1,7 GHz, Intel Core i7-2637M
RAM: 8 GB
NVIDIA GeForce GT 540M


Jak to osiągnąć? Są 2 drogi.

Sposób I – Witcher 3 Hunters Config – przetestowany przeze mnie

Tak się składa, że posiadam laptopa opartego o tę właśnie kartę graficzną i postanowiłem przetestować Witcher 3 Hunters Config. I to rzeczywiście działa! Można tam naprawdę dużo poustawiać i gorąco polecam to narzędzie dla osób, które lubią eksperymentować z grami. Witcher 3 Hunters Config można pobrać TUTAJ.

Sposób II – LOW SPECS PATCH CLIENT – nie testowany przeze mnie

Jest drugi sposób, który właśnie wykorzystano przy tym filmiku. Można posłużyć się specjalnym patchem o nazwie LOW SPECS PATCH CLIENT v2.1 dostępnym TUTAJ. Ale UWAGA! Mój antywirus ostrzega mnie, że LOW SPECS PATCH CLIENT może zawierać wirusa. W sieci czytałem, że to fałszywy alarm. Możliwe, że fałszywy, ale pewności nie mam. Osobiście nie testowałem tego narzędzia, więc zachowajcie ostrożność. Instalujecie je na własne ryzyko.

Udanej optymalizacji! 🙂


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!
Tagi: , , , , ,

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

O blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2023 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |