League of Legends PL – świetna darmowa gra

Data dodania: jakiś czas temu
reklama

League of Legends jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. W dodatku za darmo i po polsku! Jeżeli lubicie klimaty gry WarCraft 3, ta gra powinna Wam się spodobać.

League of Legends (w skrócie LoL) została stworzona przed studio Riot Games jako gra MOBA czyli Multiplayer Online Battle Arena. Początkiem LoLa był mod Defence of the Ancients (DotA), który stworzony został dla WarCrafta 3. League of Legends można uznać za kontynuację, która wyodrębnia DotA jako osobną grę.

No dobra, na czym jednak polega League of Legends? Otóż w grze dostajemy do wyboru całą gamę bohaterów, z których wybieramy jednego i którego stopniowo rozwijamy zdobywając doświadczenie oraz fundusze na nowy sprzęt. Sprzęt kupujemy w przyjaznym sklepie płacąc punktami zarobionymi w grze lub prawdziwą kasą, jeśli jesteśmy niecierpliwi.

Główną zasadą gry jest zniszczenie Nexusa wroga – czyli głównego budynku w bazie przeciwnika. W tym celu wraz z innymi graczami staczami epickie bitwy na zróżnicowanych mapach używając wielu czarów i umiejętności. W grze bardzo ważna jest współpraca z innymi graczami – bez tego nie wygramy.

Dla początkujących graczy przygotowano rozbudowany samouczek w całości w języku polskim. Samouczek w bardzo przyjazny sposób prezentuje podstawy rozgrywki.

Wiem, że może mój opis nie jest najciekawszy, jednak mnie osobiście gra wciągnęła i to bardzo. Zainteresowanych odsyłam na stronę polskiego wsparcia oraz na oficjalną stronę gry skąd można ją pobrać.

UWAGA! Gra do poprawnego działania wymaga zainstalowania bibliotek Adobe Air, Microsoft .NET Framework oraz DirectX 9.29 Redistributable (DirectX 9 Juny 2010). Więcej o tych bibliotekach przeczytasz tutaj.


PS. jeśli masz konto na Facebooku, polub fanpage Konkretnego. Dzięki!

Bądź miły! Uwielbiam wchodzić z Wami w dyskusję, proszę jednak, by krytyka była konstruktywna. Komentarz, który ma na celu obrażać mnie lub moich Czytelników może zostać usunięty. Tutaj każdy ma czuć się dobrze :)

Jestem także tutaj


YouTube - ostatni film z Filek.TV

YouTube - ostatni film z Konkretny.pl

Discord

Chcesz ze mną pograć?
Wbijaj na mój Discord

PartnerzyO blogu

Konkretny.pl to blog technologiczny, którego tematyka porusza kilka specjalistycznych dziedzin. Jednymi z najważniejszych są zagadnienia dotyczące technologii i Internetu, ale nie brakuje tutaj również typowych tekstów dotyczących finansów, marketingu, programowania, a nawet gier komputerowych. Życzę przyjemnej lektury :)


Social Media

 © 2011-2021 Konkretny.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wszystkie posty piszę w dobrej wierze. Nie odpowiadam jednak za wszelkie szkody, treść komentarzy oraz autentyczność informacji na stronie. Informuję, że publikowane pliki zostały sprawdzone programem antywirusowym w aktualnej wersji. Nie biorę jednak odpowiedzialności, jeśli coś się stanie.

| O mnie |   | Polityka Prywatności |   | Kontakt |